Garanti Şartları

Tüm hizmetlerimiz için işçiliğimize 5 Yıl Garanti veriyoruz. Ancak bu garanti aşağıdaki şartları karşıladığınızda geçerli olmaktadır.

  • İşin tamamının ustalarımızın tavsiye ettiği ürün ve markalarla yapılması
  • İşlemin tümüyle tarafımızca planlandığı gibi yapılması ve teknik anlamda müdahil olmamanız
  • Tavsiye edilen kullanım talimatlarına uyulması ve düzgün kullanılması

durumunda geçerlidir.

Bir sorun durumunda ne yapmalısınız?

İşçiliğimizden kaynaklı bir sorun olduğunu düşündüğünüzde bize iletişim formu ile bildirmeniz gerekiyor. Sonrasında işi yapan ustamız uygun bir zamanda – bazı durumlarda aciliyet gerektiğinde hemen – keşfe gelir, sorunun işçilik kaynaklı olduğunu teyid eder. Sorun belirlenen çözüm yoluyla ücretsiz giderilir.

Ücretsiz sorun giderme yapının/işin tamamının baştan yapılmasını kapsamaz. Bu durumda çıkacak ek malzeme masrafları tarafınızca karşılanmalıdır.

Sorun sizin seçimlerinizden kaynaklanırsa?

Örneğin; önerdiğimiz marka yerine daha ekonomik ama düşük kalitede bir marka kullanmayı istediğinizde bu taahhüdümüz geçerliliğini yitirecektir. Uygun olmayan ürünlerle yapılan işlemler için garanti vermemiz mümkün değildir. Uygun olmayan ürünlerle yapılması istenen işi reddetme hakkımız da bulunmaktadır.

Elbette bu mutlaka bir sorun çıkacak anlamına da gelmemektedir. Sorun sizin seçiminizden kaynaklı bir durum olduğunda, anlaşılan tutarın gün/adam maliyetiyle onarımı ya da yeniden yapımı sağlanmaktadır.

Sormak istediğiniz soru olursa WhatsApp’dan yada İletişim formundan sorabilirsiniz.